Nácviky Jasličkovej pobožnosti

Všetky deti, mládež a rodiny pozývame zapojiť sa do prípravy Jasličkovej pobožnosti, viac info poskytnú J.Poliaková a T.Čabová.
V decembri detské tvorivé stretá „Stvorenie sveta“ nebudú, lebo sa venujeme nácviku na Vianoce.

Úlohy pre deti – advent 2023

Pri sv. omšiach na 1. adventnú nedeľu 3.12.2023 sme si rozdali: „Adventný misijný kalendár 2023“ a pracovné listy „Tri výzvy svätého Mikuláša“,
vyhodnotenie úloh bude na Vianoce 🙂

Detské tvorivé stretká 2023/24
Pre všetky deti našej farnosti sú pripravené pravidelné detské tvorivé stretká aj v školskom roku 2023/24, najbližšie stretko bude:
19.11. od 15.00 do 16.00 hod. v Železnej Breznici a následne od 16.30 do 17.30 hod. v Tŕní.

Detské sv. omše
Špeciálne sv. omše s detskou kázňou bývajú spravidla v druhú nedeľu mesiaca. Pri týchto sv. omšiach účinkuje spevokol, deti si vykonávajú aj lektorskú službu a v závere je pravidelné vyhodnotenie detských úloh za posledný mesiac. Pozývameee 🙂

Časopis Rebrík
Obľúbený detský časopis je k dispozícii raz mesačne aj v kostoloch našej farnosti – teraz za akciovú cenu 1 €.

Úlohy z nedeľného evanjelia
Obrázok na vyfarbenie na témy nedeľnej Bohoslužby slova nájdete každý týždeň v sekcii „Oznamy“. V závere nedeľných sv. omší je pravidelné vyhodnotenie kresieb a raz mesačne i odovzdanie odmien.

Detský farský výlet 23.8.2023
Ďakujeme ochotným šoférom, sponzorom i všetkým účastníkom výletu na Staré Hory a do Harmaneckej jaskyne. Spoločne máme supeeer zážitky.